Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile Bursa ve Yalova ilçelerinde hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ?

  • Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar
  • Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar
  • Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

Nilüfer tesisat Kanalizasyonu Nasıl Açar ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir.Bu işler için teknolojinin en son geliştirmiş olduğu cihazlar kullanarak. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.
Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır.Bursa ve Yalova’da hizmet sağlayan  firmamız,  tesisat konusunda öncü bir tesisat firması olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Bir cevap yazın