Buharlı petek temizliği nasıl yapılır? 

Buharlı petek temizliği nasıl yapılır sorusunun cevabından önce buharlı petek temizleme nedir neden yapılmalıdır bunlardan bahsetmek istiyoruz.

Buharlı petek temizleme neden yapılmalıdır?

Buharlı petek temizliği sağlığımız için önem arz eden bir işlemdir özellikle çocuk, yaşlı,astım hastaları ve bebeklerimiz aralarında biriken tozlardan solunum yoluyla etkilenmektedirler.

Buharlı petek temizliği nedir?

Buharlı petek temizleme petek aralarında biriken toz ve bakterileri yoğun buhar yöntemiyle temizleme işlemidir bu işlem yapılırken yüksek basınçlı makineler kullanılmalıdır.

Buharlı petek temizliği nasıl yapılır?

Buharlı petek temizleme nasıl yapılır video da izlediğiniz gibi çok güçlü buhar makineleri sayesinde petekler sökülmeden yapılmakta ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Geliştirmiş olduğumuz özel sistem sayesinde petek aralarından çıkan tozlar etrafa saçılmadan petekleriniz pırıl pırıl olmakta

 

Buharlı petek temizliği aşağıdaki bir çok sorunların çözümü olmaktadır

  • Petek araları nasıl temizlenir
  • Petek dışı temizliği
  • Petek ızgaraları temizleme
  • Kalorifer petek tozları temizleme

Kalorifer dış temizliği nasıl yapılır

Bir çok kişi petek temizliği ve Buharlı petek temizleme işlemini karıştırmaktadır petek temizliği ismi olarak yaygınlaşan işlem peteklerde olaşan ısınma sorunlarında yapılan işlemdir. Peteklerin yarısı Sıcak yarısı soğuksa,peteklerin bazıları sıcak bazıları soğuksa,kombi çalışıyor petekler ısınmıyor,fatura yüksek geliyor petekler ısınmıyor gibi ısınma ile ilgili her türlü sorunlarda petek temizliği işlemi sorunu çözecektir.
Buharlı petek temizliği ise petek araları temizleme işlemidir petek aralarında oluşan tozlar,bakterilerin temizlenme işlemleridir.